Ginekologia

Zadbaj o swoją kobiecość

Witaj w Poradni Ginekologicznej!

Regularne wizyty ginekologiczne powinny być obowiązkowym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentek otwieramy dla Państwa poradnię ginekologiczną. 

Doświadczony zespół specjalistów pozwoli na skuteczną diagnostykę, leczenie oraz profilaktykę z zakresu ginekologii i położnictwa.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadzwoń i umów swoją
pierwszą wizytę!

+48 531-305-028

Zapraszamy na wizyty lekarskie do nowoczesnej Poradni Ginekologicznej mieszczącej się Centrum Medycznym Ogrodowa w Skierniewicach

Zakres usług

Ginekologia

W Poradni Ginekologicznej na Ogrodowej otrzymasz najlepszą opiekę medyczną. Poznasz tu lekarzy specjalistów  w pełni zaagażowanych w leczenie pacjentów.

Położnictwo

Zajmujemy się prowadzeniem ciąz fizjologicznych, jak również ciąż zagrożonych poronieniem. Poprowadzimy Cię, również przezróżne patologie szyjki macicy w ciąży – polipy, nieprawidłowa cytologia.

Badania

Na miejscu możliwa jest kompleksowa opieka dzięki możliwości wykonania wszelkich niezbędnych badań takich jak cytologia, kolposkopia, diagnostyka bakteriologiczna i genetyczna infekcji. Wykonujemy też USG ginekologiczne sondą dopochwową.

Rekomendacje pacjentek